Türkçe | English | Deutsch | Pусский


GİZLİLİK POLİTİKASI


GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Bu sayfayı kullanılarak SUNBILET.com'a iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

 

Gizlilik Prosedürü

 

Kişisel bilgiler başlığı altında SUNBILET.com'un yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. SUNBILET.com olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz

 

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız.

 

Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından SUNBILET.com  sorumlu tutulamaz.

 

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

 

Web sitemizi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen bilgilerinizin SUNBILET.com  bağlantılı şirketler,ortaklar, acentalar ve yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tesbiti açısından  Amerika’da dahil olmak üzere dünyanın herhangi bir yerindeki SUNBILET.com’un işbirliği yaptığı şirketler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

 

Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası,pasaport numarası,tabiyet gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

 

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

 

Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:

 

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır.

 

SSL'den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

 

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

 

Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir.

 

Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik Prosedürü" başlığı altında bildirilecektir. 

 

Rezervasyon Kayıtlarınızın Gizliliği

 

Rezervasyon yaptırdığınız zaman, size bir rezervasyon kodu (PNR - VOUCHER) verilecektir. Rezervasyon esnasında size verilen bu rezervasyon kodu, bilet üzerinde ve otel rezervasyonlarınızda da görünecektir. Bu rezervasyon kodunun her zaman gizli tutulması gereklidir. Size verilen rezervasyon kodunu gizli tutmadığınız takdirde, başkaları sizin rezervasyon bilgilerinize ulaşabilir. Birden fazla kişi birlikte seyahat etmek üzere grup rezervasyonu yaptırdığı takdirde aynı rezervasyon kodu gruptaki diğer kişilerin biletleri üzerinde de yer alacağı için şayet bu kişilerin sizin kişisel rezervasyon bilgilerinize ulaşmalarını istemiyorsanız, kendiniz için ayrı bir rezervasyon yaptırmayı tercih edebilirsiniz. 3. kişilerin sizin rezervasyon kodunuza ulaşmasından dolayı SUNBILET.com ’un hiçbir sorumluluğu yoktur. Rezervasyon kodunuzu gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup,SUNBILET.com  her ne nam adı altında olursa olsun, herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.EV SSL Certificate